Petra Hřebíčková se seriálovým miminkem a manželem, jehož hraje Pavel Řezníček. (Zdroj: TV Prima ) 2x FOTO

Novopečená maminka Hřebíčková: Už dva měsíce po porodu natáčí seriál

V létě porodila herečka Petra Hřebíčková (36) chlapečka a už se vrací před kameru. V primáckém seriálu Přístav naváže na svou postavu majitelky svatebního salónu Olgy Drozdové, provdané Pivodové, ze Svateb v Benátkách.

„Jsem ráda, že mně všichni vyšli vstříc a točím jen třikrát až čtyřikrát do měsíce. Chci se co nejvíce věnovat prckovi, proto se do práce vracím jen velmi zvolna,“ svěřila se Hřebíčková, kterou na place kolegové nadšeně vítali. Hana Gregorová, její seriálová matka, jí dokonce upekla koláč. 

Hned první den Petra točila scénu vítání občánků, takže se před kamerou potkala s celou svou seriálovou rodinou. „Na natáčení jsem se moc těšila, moc se mi po všech stýskalo. První natáčecí den jsem se potkala také s Filipem Blažkem, kterého jsem moc ráda viděla,“ líčila herečka.

V reálném životě má Hřebíčková syna s hercem Matějem Dadákem (39), v seriálu se jí narodila holčička, která dostane jméno Klárka. Ve skutečnosti se miminko jmenuje Karolínka. „Malá je moc hodná a šikovná, určitě z ní bude jednou dobrá herečka,“ směje se Petra, kterou v Přístavu uvidíme na konci října. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 10. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.