(Zdroj: Herminapress.cz ) 1x FOTO

Novopečený vítěz show Tvoje tvář má známý hlas si zahraje v pohádce Zakleté pírko

Nová pohádka Zdeňka Trošky Zakleté pírko vstoupí do kin 2.ledna 2020, ale již v průběhu letošního prosince se uskuteční řada mimořádných předvánočních předpremiér. Hlavní role vytvářejí Anastasia Chocholatá a Lukáš Pavlásek. Jednu z rolí ve filmu vytvoří i čerstvý vítěz hudební show Tvoje tvář má známý hlas Marek Lambora.

Hlavní hrdinka Aninka se společně s vodníkem vydává do světa vysvobodit ze zakletí svého milého Vítka, jehož čarodějnice proměnila v ptáka. Na společné cestě čeká Aninku a jejího průvodce řada dobrodružství, napínavých situací i veselých příhod. Při svém putování se dostanou až na zámek hraběnky a hraběte, jejichž syna postihla podivná nemoc, kterou se marně snaží doktoři vyléčit. Podaří se to Anince? Nemocného mladého hraběte si zahrál právě Marek Lambora. „Teď vypadám spíš jako hraběnka,“ žertoval mladý herec v maskérně před natáčením, když mu tým Neveny Thielové upravoval dlouhovlasou paruku.

Zakletého prince Vítka hraje Petr Urban, princeznu Ebenii Sara Sandeva – poprvé v pohádce v záporné roli, zlé sestry si s chutí vytvořily Šárka Vaculíková a Lucie Polišenská. Hraběcí pár vytvářejí Andrea Hoffmannová a Martin Stránský, další postavy hrají Dana Syslová, Jitka Smutná nebo Václav Svoboda.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

2. 12. 2019 17:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.