You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Youtube ) VIDEO

Nový dětský film od Disney. Budou se bavit i rodiče

Tvůrci animovaného filmu Zootropolis: Město zvířat vymysleli a stvořili rozlehlý a detailní svět Zootropolisu a zabydleli v něm celkem 64 druhů zvířat, která si zachovávají to, čím jsou ve skutečnosti tak úžasná – ale tahle zvířata současně mluví a nosí oblečení.

„Náš tým strávil 18 měsíců studiem zvířat,“ říká producent filmu Clark Spencer. „Setkali jsme se s odborníky na zvířata z celého světa. Vydali jsme se 15 tisíc kilometrů daleko do Keni v Africe, abychom tam po dva týdny velmi intenzivně studovali zvířecí povahy a chování. Chtěli jsme, aby každý ze zvířecích druhů ve filmu působil skutečně a uvěřitelně a aby jeho chování vycházelo ze skutečnosti.“

Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá (dabing Tereza Martinková), zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda (dabing Petr Lněnička).

Dále v českém znění: Jana Zenáhlíková, Lumír Olšovský, Jitka Smutná, Miloslav Mejzlík a další.

Nový animovaný film studia Disney přichází do kin 3. března ve 2D i 3D.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

19. 2. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.