Dan Vali, Petr Ajfel Novák a Timi natáčeli nový videoklip k písničce Jede, jede mašinka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Nový klip Maxíků k Jede, jede mašinka: Roli má Nový, Pitkin i hokejista Šlégr

Skupina Maxim Turbulenc natáčela na nádraží v Hostivici nový videoklip Jede, jede mašinka 2016. Maxíci do něj obsadili i známé tváře, mezi nimiž nechyběl herec Pavel Nový (67), který vyfasoval roli výpravčího, či bavič Milan Pitkin (65) coby průvodčí.

„Jsem v důchodu, nic nedělám, tak proč si nevyzkoušet nějakou novou roli. Jako kluk jsem sice neměl dětský sen stát se výpravčím, dokonce jsem po tom netoužil ani v pokročilejším věku, ale jak vidíte, na stará kolena jsem se jím stal a baví mě to,“ prozradil Nový.

„Každá pětka dobrá, ne? Jako brigádička je tahle práce parádní. A mimochodem, nejsem žádný zajíc u dráhy, kdysi dávno jsem to zkoušel jako posunovač, takže na nádraží jsem jako doma,“ vysvětlil Pitkin.

Jeho vycvičené periferní vidění zaznamenalo, že mu do vlaku nastoupil pasažér. A nebyl jím nikdo jiný než bývalý hokejový obránce Jiří Šlégr (44), jenž v ruce třímal Masarykův pohár, který letos vybojoval jeho domovský Litvínov. Jízdenku musel beztak mít a Pitkin jako zodpovědný průvodčí mu ji s chutí štípl. 

Kdo lístek kupovat nemusel, to byli caparti od Maxíků. „Protože jsme už starší pánové, vychováváme si i své nástupce. Seznamte se,“ uvedl Dan Vali (44) a představil téměř ještě kojeneckou skupinu Maxim Turbulenc. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 9. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.