You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 4x FOTO VIDEO

Nový singl Mira Žbirky Aká si príťažlivá doplňuje zajímavý klip a nové fotky Marikou Gombitovou.

Skladbu Aká si príťažlivá (Miro Žbirka/Kamil Peteraj) z posledního studiového alba Miro vybrali příznivci Mira Žbirky na sociální síti jako „nejpřitažlivější“ píseň ze zmiňované desky. Naživo ji uslyší na koncertech během podzimního turné Road To Abbey Road 2016.

Miro Žbirka k písni dodává: „Musím moc poděkovat všem, kteří se zapojili a hlasovali pro nejoblíbenější píseň z desky Miro. Velmi si vážím jejich hlasů. Těším se, že jim i Marice zazpívám Aká si príťažlivá naživo, během podzimních koncertů Road To Abbey Road.“

Režisér klipu syn Mira David Žbirka pojal videoklip velmi netradičně  - ve stylu návratu vinylu. Nezasvěcený divák může mít pocit, že si ho pouští z VHS videokazety. 

Snad můžeme prozradit, že společný repertoár turné Miro s Marikou Gombitovou už čile domlouvají, jak svědčí přiložené fotky, střídavě v Bratislavě i v Praze. 

A nejen to, v Londýně budou v nejbližších týdnech zkoušet společné hraní pro sérii jedinečných koncertů Road To Abbey Road 2016 kapela Mira Žbirky, která ho standardně doprovází: Honza Horáček, Honza Ponocný, Karel Heřman, Aleš Zenkl a britská sekce. Tu tvoří nejen anoncovaný Blair Cunningham (známý zejména z kapely Paula McCartneyho), ale také producent Abbey Road Rob Cass, Pearse MacIntyre, zkrátka ti, jež se podíleli na vzniku alba Miro.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 4. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.