(Zdroj: Produkce filmu Lída Baarová ) 6x FOTO VIDEO

Nový trailer k filmu Lída Baarová před startem předprodeje vstupenek

Strhující milostný i životní příběh prvorepublikové herečky Lídy Baarové je bezesporu jedním z nejočekávanějších tuzemských filmů v nadcházejícím roce. Česko slovenský koprodukční snímek režiséra Filipa Renče a scénáristy Ivana Hubače bude mít premiéru 21. ledna 2016. Přípravy filmu trvaly téměř 15 let.

„Několikrát jsme spolu se scénáristou Ivanem Hubačem už opravdu začali pochybovat, zda se nám nakonec povede Lídu Baarovou na filmové plátno převést. To, že se to povedlo, považuji za velké vítězství,“ netají svou radost režisér snímku Filip Renč.

Titulní postavu výpravné historické love story ztvárňuje slovenská femme fatale Táňa Pauhofová, která tuto hereckou příležitost považuje za jednu z těch životních. Herecký koncert předvádí Simona Stašová v roli Lídiny matky. Velkým překvapením je obsazení a výkon Pavla Kříže v roli Adolfa Hitlera. Osudové muže Lídy Baarové představují rakouská hvězda Karl Markovics jako nacistický ministr propagandy Joseph Goebbels a německo-hollywoodská star Gedeon Burkhard jako Gustav Fröhlich, dobový idol německých žen a dívek.

V dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Jiřího Mádla, Kateřinu Klausovou. Michala Dlouhého. Miroslava Táborského a další tuzemské herecké špičky. 

Tvůrci hvězdně obsazeného filmu nyní představili finální trailer jako předzvěst předprodeje vstupenek, který bude zahájen 10. prosince 2015. Vstupenky bude možné zakoupit i ve formě dárkových voucherů, a tak mnozí možná najdou vstupenky na velkofilm Lída Baarová už pod vánočním stromečkem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 12. 2015 20:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.