Herec Pavel Liška propadl kouzlu motorek již v dětství. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

O čem sní herec Pavel Liška? Možná vás to překvapí, ale žádné role se to netýká!

Herec Pavel Liška (43) není žádný sváteční motorista, naopak na motorce stráví hodně času a je tedy více než zkušeným jezdcem. Se svou motorkou se například zúčastnil tří akcí s názvem Moto cestou necestou, kdy spolu s partou hereckých kolegů a kamarádů absolvoval jízdu Marokem, projel Kavkaz a Jižní Ameriku.

„Řídítka mi učarovala, už když jsem byl kluk. Začínal jsem na pinckovi, tedy správě řečeno na motu Pionýr a postupem let se propracoval až k silnějším strojům. Teď už si život bez motocyklu ani nějak nedokážu představit,“ řekl Pavel na setkání účastníků projektu Moto cestou necestou, kam dorazil samozřejmě na motorce.

A kam by se chtěl herec podívat někdy příště?

„Nevím, jestli mám o tom mluvit. Je to takový můj sen. Strašně rád bych uskutečnil cestu kolem světa na motorce. Už ne v partě, ale sám a podle svého. Jde o to, aby se člověk odhodlal, připravil a pak se do toho pustil. Je to sice náročné, ovšem ne nemožné. Ale říkám, je to zatím jen sen,“ svěřil se Liška. 

Na setkání dorazili i další účastníci jízdy Moto cestou necestou zpěvák Vašek Noid Bárta (34), kterého doprovodila manželka Gábina, a herec a porotce soutěže StarDance Jan Révai (41).

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 9. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.