(Zdroj: TV Prima ) 27x FOTO

O toto bojovali na Boyardu: Vybavení do nemocnice a jako bonus Čenský s Langmajerem roznesli obědy

Pevnost Boyard je nejen napínavá adrenalinová soutěž, ale také pořad, který hodně pomáhá. Za šest dílů zatím získal pro různé charitativní projekty více než 1 300 000 Kč. V březnu vás čekají nové hvězdné týmy, ostřílený moderátor Libor Bouček a v roli otce Fura pokračuje Jan Rosák. Jak se bude dařit dalším statečným?

Sledujte od 4. března každou sobotu ve 20.15 na Primě!

Poslední odvysílaný tým ve složení – Jan Čenský, Eva Decastelo, Lukáš Langmajer, Dušan Chrástek a Karel Hynek – se musel hodně snažit, aby vydělal peníze pro Nadační fond (NF) Kolečko. Nakonec z toho bylo krásných 127 200 Kč. Tento tým aktuálně předal symbolicky vybavení a materiál dětské traumatologii ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a udělal také radost malým pacientům či jejich maminkám drobnými dárky. Někteří se vrhli i na roznášení obědů.

NF Kolečko: 

Nadační fond Kolečko od roku 2004 podporuje finančně a materiálně centra dětské traumatologie a realizuje programy prevence úrazů dětí zejména v silničním provozu. Dělá vše pro to, aby se dětem na silnici nic nestalo. Ne vždycky se to podaří. Pak se snaží pomoci těm, které utrpěly jakýkoliv úraz. Hlavním cílem je zlepšit a urychlit proces léčení pomocí moderních přístrojů a pomůcek a zpříjemnit pobyt v nemocnici. Výtěžek bude použit na vybavení lůžkového oddělení Centra dětské traumatologie Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Více na www.kolecko.cz. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 2. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.