(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Oblékat se jako Pavlína Němcová není problém. Proč ne?

Modelka Pavlína Němcová se stala vůbec první českou tváří, která bude v Čechách propagovat značku Marks&Spencer. Je na to náležitě hrdá, ale zůstává nohama na zemi.

„Marks&Spencer je velmi renomovaná světová značka ve světě zastupovaná Rosie Huntington. Už to samo musí být pro každou ženu čest. Ale beru to také čistě jako práci, pyšná jsem na jiné věci v životě,“ míní modelka, která si prý na drahé značky v soukromí příliš nepotrpí.

„Ani ve snu by mě nenapadlo řešit, že to je jen konfekce. Já sama se v konfekci pro běžné nošení oblékám. Jsem úplně normální člověk,“ smála se dotčeně Němcová.

Kromě kariéry modelky rozjíždí vlastní podnikání. Stala se z ní kreativní výtvarnice originálních šperků Gioia. „Je to samozřejmě boj, když se člověk pustí do byznysu. Není to jednoduché, ale snažím se jít kupředu. Teď jsme v jednání se zahraničím, takže je pravděpodobné, že se Gioia dostane do světa,“ pochlubila se Němcová úspěchem. 

„Jedná se jak o Evropu, Blízký východ, tak i Ameriku. Tam se zrovna chystám příští týden, mám tam jednu skvělou nabídku partnerství. Uvidíme, jak to dopadne,“ mrká Němcová spiklenecky. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

30. 5. 2015 13:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.