(Zdroj: Herminapress.cz ) 57x FOTO

Obnažená Nývltová v boxerském ringu se svým klukem: Nový videklip je nabitý erotikou

Kamila Nývltová točila videoklip v prostorách prázné letištní haly, nedaleko Kbelského letiště. Videoklip pokřtí v rámci své oslavy narozenin již v pátek. Chce rozjet úplně nový styl své prezentace, více k R'n'B a pop-soulu. Navíc se Kamila chce vidět víc mladá se sexy.

Klip bude o holce, která chce kluka, ale on nemá zájem.

„Hlavní akce bude v boxerském ringu. Není to o velkém příběhu, chceme to mít pěkné vizuálně. Bude tam boxovat i můj přítel, který má mimochodem krásné tělo. Konec není nijak jasně daný, bude v náznaku, ale asi skončíme spolu,“ směje se Kamila.

Té vymyslel stylista Stan Steiner velmi odvážný outfit, sestávající hlavně z bižuterie. Další záběry budou stylově z ringu a tam už bude Kamila drsná, zpocená a v roztrhaných punčochách.

Zpěvačka říká, že bojové sporty nejsou úplně její šálek kávy.

„Před čtyřmi roky jsem chtěla chodit na kickbox. Byla jsem tam dvakrát a vyhodila jsem si koleno, když jsem se nějak divně otočila.“

Kamila s přítelem zrovna řeší nepříjemnou událost s autem, které jim někdo důkladně poškrábal a dal si záležet, aby poničil každý plech. Jedou si proto příští týden do Českých Budějovic zlepšit náladu tetováním.

„Žádné nemám a vždycky jsem nějaké chtěla. Bude nenápadné a menší, aby se dalo kdykoli schovat. Takže buď zezadu na lýtko nebo na krk,“ říká Kamila.

„Kdyby se mi to časem nelíbilo, už existují perfektní metody, jak to odstranit. Tomáš do budoucna sní o vytetovaném krátkém rukávu, na chlapech to tolik nevadí a on má hezké tělo, tak si to může dovolit,“ říká Kamila.

Její přítel neustále pobíhal po areálu, dřepoval a dělal kliky. Třebaže bylo venku příšerné teplo, on byl stále v pohybu.

„Doma tolik hyperaktivní není, to vypne a je kliďas. Ale když je venku, tak dělá všechno na dvěstě procent a neumí ubrat. Chodí i dost pozdě spát, stačí mu strašně málo spánku,“ říká Kamila a dodává, že občas se musí krotit, aby ho neokřikla.

„V duchu si říkám, ať už je proboha v klidu. Má takovou povahu, s tím já moc neudělám, a hlavně ho mám stejně moc ráda. Doufám, že až bude starší, bude klidnější.“

Léto bude mít páreček letos klidnější, protože v divadle nic nezkouší. Chystají se na dva týdny do Chorvatska.

„Jedeme hodně dolů, skoro až k Černé Hoře, máme tam pronajatou vilku. Jedeme s našima a s partou známých,“ svěřila se Kamila.

23. 6. 2014 01:22 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.