(Zdroj: TV Prima ) 15x FOTO

Obrazovka dosáhne bodu varu! Na scénu nastupuje sexy Kolesárová! Svede Matáska?

Slovenský temperament, žhavé hnědé oči, krásná tvář a sexy tělo… To je herečka Jana Kolesárová, která s těžkým kalibrem nastoupí v novém seriálu televize Prima Polda.

V roli policejní psycholožky má rozebrat poldu Davida Matáska poznamenaného dvacetiletým kómatem do posledního dílku. V kanceláři to mezi oběma kolikrát jiskří, až praská obrazovka.

„Polda (David Matásek) si myslí, že nemá problém, že nepotřebuje žádného psychologa. Vidí ale ženu, atraktivní ženu, které není 80 let, takže u něj okamžitě naskočí takové to: Hm, aha, co s tím… Je trošku ironický, arogantní a zkouší to na ni typicky mužsky,“ říká Jana. Herečka, která za své role sklízí ovace doma na Slovensku, u nás i v Americe musela kvůli roli trochu upjaté psycholožky halit své výstavní tělo do oblečení, které jí někdy až zbytečně zakrývá.

„No byly to spíš roláky, kostýmky, které budí rezervovaný, profesionální dojem, ale o to víc jsem si mohla dovolit být příjemná a přívětivá,“ říká Jana.

Matásek se jejich společným sezením nejdříve brání, Jana ho ale svým šarmem a způsobem jednání nakonec přece jen dostává na lopatky.

„On dobře ví, že ona má tu moc, je nad ním, vidí víc, než on přiznává. Hrajeme jemné hry, není to sterilní, nechybí humor,“ říká Kolesárová.

Jenže jak daleko při terapiích zajdou?

„Pro mě je Michal strašně zajímavý jako člověk, jako případ. Já sama v jednu chvíli řeším svůj osobní problém, opustím roli psychoterapeutky a stávám se zranitelnou ženou. Najednou se role otočí a on nastupuje jako někdo, kdo podá pomocnou ruku. Víc neprozradím,“ říká Kolesárová.

Nebojí se přiznat, že i ona v minulosti vyhledala opravdovou pomoc psychoterapeuta. 

„Byla jsem na terapii několikrát, kvůli sobě, svým osobním věcem. Hodně se věnuji osobnostnímu rozvoji, meditacím a dechovým procesům, bioenergetické terapii, jsem instruktorka bikram jógy,“ říká Jana.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 10. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.