Václav Noid Bárta, Gabriela Bártová, dcera Tereza (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Obžerství v rodině Vaška Noida Bárty! Na silvestra padne za oběť patnáctikilový krocan

Sbalil věci více či méně potřebné, naložil manželku Gábinu a dceru Terezku a zamířil k autu. Ještě než zpěvák a muzikant Vašek Noid Bárta nastartoval své přibližovalo prozradil, jak bude trávit poslední den v roce.

„Vyrážíme do jižních Čech ke Gabčiným rodičům. Silvestra si užijeme v kruhu rodinném a ani si to jinak nedovedu představit. Ovšem zdaleka nepůjde jen o odpočinek. Mě s tchánem čeká pořádná práce.  Jedenatřicátého už od ranních hodin se pustíme do tvorby tradičněnetradiční speciality. Budeme grilovat, péct a nevím co ještě patnáctikilového krocana, což rozhodně není žádná brnkačka. Předpokládám, po předchozích zkušenostech, že o zábavu budeme mít po celý den postaráno,“ svěřil se Vašek.

Patnáctikilový krocan je téměř menší čuník a pečení takového macka určitě vysílí. „To je pravda, ovšem i s tím jsme počítali. Tchán při podobných příležitostech neponechává nic náhodě, takže je připraven i sud piva s pípou, takže hrdla nám určitě nevyschnou,“ s úsměvem doplnil Vašek Noid Bárta.  

O jídlo, pití a zábavu mezi nejbližšími má tedy postaráno. A co na Nový rok? Prý klídek a pohoda. Rodinka si po hodech naordinuje relax a vyrazí na zdravotní procházku. A po ní, možná, přijde čas i na šlofíka a na pozvolnou přípravu na návrat domů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 12. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.