(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Ochotská s Verešovou vynesly své luxusní kabelky: Andrea práskla, že není tak úplně její!

Na otvíračce nového butiku se potkaly Andrea Verešová a Michaela Ochotská. Už ve dveřích si porovnávaly a chválily černé kabelky.

Ochotská se pochlubila novou chanelkou, Verešová vytáhla deset let starou kabelku Dior. „Tuhle kabelku mám už deset let. Nějaké kabelky jsem dostala od firem, se kterými jsem spolupracovala a přijímám je v rámci spolupráce a kampaní. Vždy to potěší. Normálně na to nemám čas a nedokážu se ani rozhodnout,“ míní Verešová a v butiku se po barevných kabelkách mlsně rozhlížela.

Potom ale práskla, jak to s jejími nejnovějšími doplňky vlastně je! „Byli jsme na návštěvě u kamarádky, která žije v zahraničí, a ta má jednu velkou místnost plnou kabelek. Tam jsem viděla, že mám stále co dohánět. Je otázka, zda to je záviděníhodné, či není,“ přemítá modelka.

„Potom mi nabalila kufřík plný kabelek. Říkala jsem to stylistovi a ten byl nadšený. Bylo to od ní krásné gesto, ona ví, že já jí občas dám nějaké šaty. Psali o mně, jaké mám drahé kabelky, teď víte, že jsou moje jen napůl. Holky, nebuďte lakomé a půjčujte si věci,“ nabádá proto děvčata Verešová.

Andrea byla krásně opálená a svěřila se, že pro ni už období letních dovolených začalo. „Hodně jsem teď pracovala, byla jsem v Emirátech, Istanbulu a v Řecku. Do Emirátů za mnou potom přiletěl manžel a děti, takže jsem spojila příjemné s užitečným.“

Verešová ale říká, že její děti nejsou rozmazlené a ke štěstí moře nepotřebují. „V létě ale budeme i v Čechách, těšíme se na Šumavu a na hory. To chtějí hlavně děti, překvapilo mě to. Baví je hory a jsou velcí sportovci,“ dodává Andrea. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

11. 6. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.