(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Ochotská se vyléčila z ošklivého zánětu prsu a vyrazila nakupovat: Pořídila jarní kabátek a omrkla luxusní kožíšky!

Michaela Ochotská poslední dobou rušila pracovní povinnosti kvůli zdravotním potížím. Vyléčila se a její první kroky směřovaly do nového značkového obchodu. Pořídila si zde jarní kabátek a mlsně pokukovala i po luxusních kožíšcích.

„Nedávno jsem chytla nepříjemný zánět prsa a jelikož potřebuju být fit kvůli malému, tak jsem si nechala napsat antibiotika. Nechtěla jsem do nemocnice, léčba probíhala klidem a v posteli, měla jsem vysoké horečky,“ svěřila se bývalá moderátorka na otvíračce butiku Paparazzi concept store. Malý Andreasek se zatím po dohledem babičky vyhříval na zahradě na sluníčku.

„Už za ním spěchám, stýská se mi. Hrozně jsem si na něj zvykla a odloučení mi nedělá moc dobře. Začal vnímat okolní svět a je to legrace ho pozorovat, učí se hodně rychle,“ vyprávěla hrdá máma Ochotská. Mateřství změnilo i její styl oblékání.

„Co jsem mámou, přešla jsem z toho sexy elegantního stylu na sportovní a praktičtější. Ono chodit s kočárem ve vysokých podpatcích není pohodlné a taky to asi vypadá směšně. Teď miluju vzít si pohodlné tepláky a tenisky, ale stále značkové, aby to mělo styl a šmrnc,“ dodává Ochotská. V butiku ale neodolala a hned si neváhala pořídit světlý kabátek na jaro.

„Líbí se mi tady věci od Valentino Red, a našla jsem dva nádherné kabáty od Blumarine. Asi si jeden z nich odnesu. Moc pěkné jsou i kožešiny,“ chválila Ochotská návrhářku, zároveň ale dodává, že i když má pravý kožich doma, přece s tím trochu morálně bojuje. Butik má v názvu slovo paparazzi a Ochotská by o bulvárních fotografech mohla vyprávět hodiny.

„Před domem jsem se s nimi setkala několikrát, číhali a chtěli senzaci. To není příjemné, navíc to bylo v době rozchodu. Čekali, kdo nový za tím je, i když on v tom mnohdy nikdo třetí být nemusí. Takže když jsem začala chodit s Lukášem, tak za námi opravdu paparazzi jezdili hodně často a chtěli nás nachytat.“

Ochotská si ale váží toho, jak tohle těžké období její tehdy nový partner Lukáš Rosol zvládl. „Jsem ráda, že ho to neodradilo, protože mi říkal, že mi tuhle moji práci vůbec nezávidí. Muselo to být pro něj hodně těžké. Ale dneska už jsem schopná se s novináři vždycky domluvit, zajímám média docela dlouho, snad deset let. Řekla bych dokonce, že mám mezi nimi pár přátel,“ uzavírá s úsměvem Ochotská.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

24. 4. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.