(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Odstěhuje se Kamila Nývltová do Japonska?

Zpěvačka Kamila Nývltová (29) zvažuje plány do budoucna. “Byla jsem oslovena producenty Film Music Prague, abych doprovodila svým zpěvem světoznámého japonského skladatele a dirigenta Joe Hisaišiho na jeho koncertech tady u nás v Praze.”.

Kamila se však musela postavit před velkou zkoušku – vše musela zpívat v japonštině. V Praze – Kongresovém centru - se uskutečnily o víkendu celkem 3 vyprodané koncerty tohoto skladatele. “ Byl to pro mne úžasný zážitek a zkušenost ! Ještě jsem nikdy v japonštině nezpívala a vlastně jsem ještě před 14 dny neuměla japonsky ani slovo. Už jsem teda jednou zpívala v hebrejštině – to byl taky oříšek. Těšně před vystoupením se mi ještě zasekl zip u šatů. To byla celkem perná chvilka. A v těch nervech jsem měla pocit, že jsem zapomněla uplně všechno. Našteští se vše vyřešilo a já mohla jít v klidu na jeviště."

Japonský skladatel Džó Hisaiši v Praze uvedl a dirigoval koncerty svých největších hitů z filmů slavného Studia Ghibli. Hisaiši se proslavil soundtracky k anime Cesta do fantazie, Princezna Mononoke nebo Zámek v oblacích.

Kamila koncert zvládla bez jediného zaváhání. “No myslím, že všichni, co byli poslední měsíc v mé blízkosti, budou japonštinu nenávidět. Dokonce se mi i zdál sen, že jsem se do Japonska odstěhovala. V Japonsku jsem nikdy nebyla, tak se nechám překvapit, kam mě osud zavane."

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

13. 5. 2019 08:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.