Hlavním představitelům muzikálu se nevyhýbají nemoci a zranění. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Odvrácená strana muzikálu Sibyla: Nemoci a zranění

Ještě v civilu, ale už v kulisách, zkoušejí protagonisté chystaného muzikálu Mira Procházky Sibyla -  královna ze Sáby na jevišti Divadla Hybernia. Do premiéry, která bude 17. března už mnoho času nezbývá, takže nastává finiš.

„Je tu výborná parta zpěváků a tanečníků, takže všechno v pohodě zvládáme. I když, pravda, zkoušíme na zdejší scéně s výjimkou nedělí skoro denně a únava semtam dolehne. To bývá normální, vždyť máme za sebou celkově už dva měsíce příprav. A jedeme i přes drobné zdravotní problémy. Ty neměl totiž jen Dan, ale i řada dalších protagonistů, kteří se potýkali hlavně s nachlazením. Vše už je ale celkem v pořádku, jedeme podle plánu a už začátkem příštího týdne začneme zkoušet v kostýmech,“ uvedl režisér Radek Balaš (50).

Celkem v pořádku v překladu znamená, že třeba obě Sibyly chytly virózu. Eliška Ochmanová (27) jí vyléčila začátkem tohoto týdne, pak bacil přeskočil na Evu Burešovou (22) a ta ho pozvolna potírá. 

„Normálně zkoušíme, tohle nás nemůže vykolejit. Beru prášky, mám trochu zastřený hlas, ale všechno spěje k lepšímu. Jsme totiž silné Sibyly a nic nás jen tak nezdolá,“ vysvětlila nezdolná Eva Burešová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 3. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.