(Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Odvrácená tvář Petry Černocké: Takhle ji určitě neznáte!

Všude ji potkáte upravenou a načančanou. Jen ne na chalupě, kdy se z krasavice inteligentní promění na kolchoznici zahrádkářku. Nenašminkovaná v teplácích klečí u záhonku a ryje a pleje. Tyhle dvě své tváře Petra Černocká ale prostě miluje.

„Moc se mi zamlouvá kontrast těch hadrů, v kterých se promenuju na chalupě. To je takový komfort a pohoda, chodit odrbaná a pak šup, když jedeme někam hrát, hodím na sebe nějaké pěkné roucho a jsem zase za umělkyni. Myslím si, že kdyby mě lidi viděli ráno na zahradě a pak třeba v letním amfiteátru při vystoupení, asi by nevěřili svým očím, ale tak se mi to líbí a tak mi to vyhovuje. Basta fidli,“ s úsměvem vysvětlila Petra, kterou jsme zastihli na novinářském dni k chystané nové komedii Juraje Šajmoviče Andílek na nervy.

„Já jsem v tom filmu velice důležitá osoba, protože hraju venkovskou starostku, která je pěkně od rány, protože musí jednat jak s místními kverulanty, tak běžnými občany. A navíc, jako teta hlavní hrdinky, rozmazlené čtrnáctileté holky, ji musím naučit, o čem vlastně život je. Nebyl to ale pro mě problém, protože jsem vychovala dceru a dobře jsem věděla, jak se jedná s takovou zpupnou čtrnáctkou. V tom filmu snad nebyla žádná situace, kterou bych někdy neprožila nebo neznala,“ dodala Petra.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

13. 6. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.