Modelka Romana Pavelková prožila pohodové Vánoce. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Ohnivá zrzka Romana Pavelková měla rušné svátky. Syn Maxík dal modelce zabrat

Modelka Romana Pavelková (31) se před čtyřmi měsíci stala maminkou syna Maxíka. A život jí to obrátilo naruby. Letošní Vánoce byly pro Romanu zkouškou ohněm, kterou ale nakonec ustála ve zdraví!

„Vánoce pro mě byly velká změna, a nejen pro mě, pro celou rodinu. Všichni jsme už odrostlí a žádné malé děti tam nebyly. Mívali jsme ty Vánoce klidnější, byli jsme zvyklí večeřet v sedm hodin a potom si v klidu jít rozbalovat dárky. Tak na pohodu. Letos nám do toho přišel Maxíček,“ vypráví Romana. Syn Maxmilan se postaral o rozruch svátečního večera - večeři proplakal a dárky mu byly v jeho věku ,,ukradené".

Vánoce slaví modelka od malička u rodičů, kde se sejde celá rodina.

„Jsem zvyklá, že jsme tam celá rodina. O tom ty Vánoce přece jsou, to je rodina, pohoda a klid. Sejít se s celou rodinou a popovídat si u dobrého jídla,“ myslí si Pavelková. Silvestr už tráví doma jen s manželem a se synem, přizvali si ale na oslavu další dva páry.

„Oba ty páry mají také malé kluky, takže máme dětský mejdan. Do osmi pro děti a od osmi pro rodiče. Ale to maximálně do půlnoci, protože pak všichni odpadneme! Máme už přece ty děti, které vstávají brzo ráno a jsou nekompromisní,“ dodává modelka, která si tak zvyká na novou roli zodpovědné maminky.

Doma ale sedět nehodlá ani v novém roce, Romana se dál bude věnovat své firmě a focení. Měla by točit reklamu na parfémy a už šestého ledna ji čeká focení titulky pro módní časopis. 

„Co se týká mé firmy a produkce, tak promo akce děláme hlavně před Vánoci a do půlky ledna bude klid. No ale jak se to pak rozjede, budu zase v jednom kole! Práce je dost a pracovat jako mamka je taky super,“ říká nakonec spokojeně Pavelková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

31. 12. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.