(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Olga Lounová a Eliška Mrázová natáčely nejbarevnější letní videoklip. Podívejte se, jak vtipně smíchaly moderní design, retro i styl Rebelů

Skladbu Napůl lásky (Part-time lover) duet Olgy Lounové a Elišky Mraz, který měl premiéru na vyprodaném koncertu Olgy ve Foru Karlín, získal vizuální podobu. Moderní barvy, neobvyklé rekvizity, choreografie, retro veterán i nafukovací pelikán, to vše nechybělo při natáčení nového klipu zpěvaček. 

„Obě s Eliškou milujeme retro styl, tak jsme se v tomhle videoklipu mohli vyřádit. Ale chtěli jsme pár skrytých odkazů na moderní dobu. Jsme zvědavé, zda si jich diváci všimnou. Škodovácký Veterán jsem dostala od rodičů za státnice na vysoké škole, jsem ráda, že si mohl zahrát ve videoklipu, protože to je krasavec, který vyhrál několik cen za nejhezčí auto,“ říká Olga.

Elis jako malá tancovala závodně latinské tance a tak mohla zúročit roky tvrdé dřiny a ukázat své taneční schopnosti. Olga naopak ukázala akrobatické prvky na zavěšeném železném kruhu.

Choreografie se ujal Filip Jankovič a za kamerou stál Tomáš Moravec, autor několika úspěšných videoklipů Mikolase Josefa a Báry Polákové.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

9. 7. 2019 09:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.