(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Olga Menzelová: Chtěli jsme klid od médií a Evička je plánované dítě!

Olga Menzelová přišla poprvé od porodu druhé dcery Evičky do společnosti! V rámci propagace kosmetiky Urban Decay vyrazila Menzelová mezi novináře. Třebaže přišla s mírným zpožděním, protože musela kojit, neúnavně v hotelu Fusion odpovídala na dotazy novinářů. Ty hlavně zajímalo, jak se daří dcerce Evě a jak se k celé věci staví Jiří Menzel.

„Jiří je bezvadnej. Dokonce hlídá, přebaluje a jezdí s kočárkem. Tuhle nedávno dokonce hlídal obě holky a psa,“ svěřila se Menzelová.

Do společnosti prý po tak dlouhé době vyrazila jen kvůli kamarádce, kterou chtěla podpořit. Dcera Evička to chvíli bez maminky vydrží. „Daří se mi jinak skvěle. Evička je bezvadná, strašně hodná a krásná. Všichni jsme z ní dojatí.“

Menzelová přiznává, že novorozená dcerka byla plánované dítě, stála o ni, a že si ji přála také sestra Anička. „Je to sice větší honička, v tom to změnil můj život určitě, ale já jsem to chtěla, no! Anička je malé skvělá ségra. Chová se jako malá maminka, stará se o ni. Určitě to nebere jako nějakou konkurenci. Anča z toho jednak už má rozum a taky si ji strašně přála,“ svěřila se Menzelová v hotelu Fusion.

Říká také, že žijeme teď a tady, a proto bylo další miminko plánované. Že tajila své těhotenství před médii je věc druhá. „Hodně jsem to těhotěnství tajila, abych měla klid od médií. A splnilo to svůj účel, Evička je klidné dítě, to u Aničky zdaleka tak nebylo! Opravdu si myslím, že klidné těhotenství má na dítě vliv,“ míní Olga Menzelová.

3. 4. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.