(Zdroj: Herminapress.cz ) 85x FOTO

Olšovský má rád extrémy a nesnese nákupy s přítelem

Během nákupního dne časopisu OK se v obchodě Tommy Hilfiger objevil i Lumír Olšovský. Ten přiznal, že nakupování miluje.

„Mám tu homosexuální nemoc, že rád vyrážím ve volnu nakupovat, ať je před nebo po výplatě. S přítelem nenakupuji rád, on je váhavý střelec a to mě nebaví. S botama jsem to letos přehnal, už mám asi šestery,“ směje se Lumír. Co se týká oblečení, potrpí si na výrazné barvy, ale snaží se krotit.

„Mám rád extrémy. Ale snažím se chovat tak, aby to na mě nebylo vidět. Rád si také dávám oddechové dny, kdy vypadám jako strašák a jsem rád, že se to zatím nikde neprobírá,“ svěřil se Lumír, který právě postoupil do dalšího ročníku vysoké školy, kterou studuje.

Podívat se přišla také Monika Marešová, která je po nedávné operaci prsou až nezvykle čilá.

„Pár dní jsem brala prášky proti bolesti, ale říkají, že mám asi ten práh bolesti hrozně nízko. Už první den jsem vstávala, i když jsem byla doma sama,“ říká Monika, která se prý operace nebála.

„Nebojím se nikdy, protože nepřemýšlím, co by se mohlo pokazit. Stejně tím člověk nic nezmůže. Pan doktor Ondrejka je strašně šikovný,“ pochvalovala si moderátorka.

Martina Gavriely nenakupuje v Čechách vůbec.

„Všechno vozím z Itálie nebo z Ameriky, protože je to levnější a kvalitnější,“ říká Gavriely, která před třemi dny řešila pád dcery Jessiky z koně.

„Ale pojede v létě na koňský tábor. Jezdí od dvou let, koně miluje,“ dodává Martina.

Ivana Jirešová bere dceru v létě do Tibetu. Bude to Sofinky první tak dlouhá cesta a nemůže se dočkat.

Svoji vášeň pro nakupování svěřila Markéta Konvičková. Prozradila, jak kupovala nové bílé sáčko.

„Nedávno se mi hrozně líbilo tohle bílé sako, co mám na sobě. Byl to boj, nikde nebylo v mé velikosti a já jsem kvůli tomu obvolala celou republiku. Mám ho, poslední kus byl na Chodově,“ směje se zpěvačka, která si nechala prodloužit řasy.

„Ale všechno ostatní je pravé,“ dodává Markéta, jejíž nejoblíbenější kus oblečení jsou tepláky, ve kterých chodí i do školy.

Bára Motlová prozradila, že její vášní jsou boty, která zabírají celou jednu místnost v jejím bytě.

„Nedávno jsem na Facebooku chtěla prodat půlku a nikdo nevěřil, že tolik bot můžu mít,“ líčí svoji úchylku Bára.

Eva Decastelo si v Hilfigerovi políčila na růžovou šálu. Je to oblíbená barva také její dcery Zuzanky. „I toaletní papír musí být růžový. Nosím ho pro případ potřeby pořád s sebou, jinak mi vyvádí hrozné scény,“ povzdechla si Eva.

29. 5. 2014 23:02 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.