Lumír Olšovský hraje s Evou Kleinovou ve videoklipu k jejímu songu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Olšovský v objetí, a dokonce i v posteli se ženou? Lumíre, tohle přece není tvůj partner!

Zpěvačka a textařka Eva Kleinová (36) pokřtila svůj videoklip Když budeš mi hrát, který režíroval Lumír Olšovský (42). Kromě Evy a Lumíra se v něm objeví i exkluzivní hosté Petr Janda, Felix Slováček, Michaela Sejnová, Martin Písařík, Ondřej Ruml, David Gránský a mnoho dalších.

S Olšovským si však muzikálová zpěvačka a herečka v klipu střihla postelovou scénu. „To jsme byli oba dva vyklepaní. Ale dali jsme to. Na tom videu to není vidět, že se oba dva klepeme,“ vysvětlovala Kleinová, která se hned, jak padla poslední klapka, chlubila kolegyním z divadla fotkami z natáčení.

„Musím říct, že jsem se hrozně těšila na moment, kdy jsem šla do toho hotelového pokoje. Lumír mě tam přivítal a já jsem si říkala, tak dámy, já tu mám teď toho nejhezčího chlapa, jednoho z nejhezčích chlapů v Čechách, a jsem na něm přilepená,“ smála se Eva.

Samozřejmě že nás zajímalo, jak se na to tvářil Lumírův registrovaný partner, divadelní historik Pavel Bár (32). Nijak. Olšovský se mu zatím nepochlubil. „On to ještě neví. Neptal jsem se ho na to. Jen jsem mu tak lehce naznačil, že tam bude lehce milostná scéna s úplně jiným člověkem, a sice se ženou. Myslím, že je zvyklý z mé praxe na ledasco. Podporuje mě ve všem,“ pěje Lumír chválu na svého dlouholetého partnera.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 11. 2015 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.