(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Olympijské vítězky Neumannová, Knapková Topinková a Hilgertová si znovu došly pro zlato! Pot a dřinu tentokrát nechaly doma

Přední česká šperkařská firma JK Jitka Kudláčková Jewels představila novou řadu sportovní kolekce šperků s názvem Tricolora. Kolekce, která je určena zejména aktivním českým ženám, je vyrobena z bílého, žlutého a červeného zlata, které je doplněno přírodními kameny v podobě briliantů a smaragdů. Garantem sportovní kolekce je cvičitelka Hanka Kynychová, která jednotlivé šperky dokonce testovala.

„U Jitky v kanceláři jsem se šperky dělala kliky a další cviky, kde jsem věděla, že by mohly překážet. Proto mám na náramku i na řetízku více oček, abych si mohla libovolně upravovat délku. Následně jsem vyjela se šperky na svojí cvičební tour. Zatěžkávací zkoušku zvládly a já jsem moc ráda, že je mohu nosit, protože mám ráda jednoduché, ale zároveň sportovně elegantní šperky, které podtrhnou krásu každé ženy,“ odpověděla známá cvičitelka na otázku moderátorky Jany Adamcové, jak se takové šperky testují.

Mezi hosty nemohly chybět další úspěšné sportovkyně a olympijské vítězky Kateřina Neumannová, Štěpánka Hilgertová a Mirka Topinková Knapková.

„Šperky mám ráda, ale nosím je minimálně, navíc mi nesmí nikde překážet. Jsem ten typ ženy, která když už si šperky vybere, tak je moc nemění a nosím je pak jak na běžné nošení, tak do společnosti,“ svěřila se Neumannová a dodala, že bude muset svoji sbírku šperků rozšířit o ty do společnosti.

Štěpánka Hilgertová už doma nějaké šperky z dílny Jitky Kudláčkové má: „Před lety jsem si koupila náušnice od paní Kudláčkové, které jsem dlouhá léta nosila a dokonce jsem s nimi vyhrála pár medailí.“  

To skifařka Mirka Knapková Topinková má z dílny Jitky Kudláčkové dokonce náušnice na míru. Veslařský svaz Jitce nechal vyrobit náušnice v podobě české vlajky, které mají speciální úpravu nošení ve dvou variantách  na sport a do společnosti. Náušnice měla Knapková jako talisman pro štěstí na olympiádě v Londýně, kde vyhrála zlato. 

Šperky z dílny Jitky Kudláčkové obdivovaly i ostatní milovnice zlaté krásy Kristina Kloubková, Libuška Vojtková, Daniela Šinkorová či Vlastina Svátková. Některé dokonce hned provětraly peněženku a odcházely domů s krásným šperkem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 4. 2017 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.