(Zdroj: FTV Prima ) 8x FOTO

Ondra Havel: Role číšníka je pro mě novinka

Před kamerou není Ondra Havel žádný nováček, natáčí už odmala. V primáckém seriálu Svatby v Benátkách hraje menší roli brigádníka Radka v baru Corrida. A role číšníka je pro něj novinka.

Radek Novák (Ondra Havel) se dostal do baru jako výpomoc . Pokud sledujete seriál pravidelně, možná jste ho tam už zaznamenali jako kluka z dětského domova, který se chtěl ženit, ale zjistil, že si chce vzít svou nevlastní sestru. Když nastoupil na výpomoc do Corridy, ze začátku z něj byla majitelka nešťastná, protože mu všechno padalo z rukou.

„Paní šéfová, kterou hraje Věra Formanová, je docela razantní, naopak José je pohodový šéf, stejně jako Pavel Řezníček, který Josého hraje.  Číšníka jsem nikdy nedělal, takže to pro mě bylo trochu nové, ale už jsem se naučil nosit kafe tak, abych ho nevylil. Radek momentálně nezažívá žádné zásadní momenty, on spíš jen nenápadně přihlíží, co se kolem něj děje. Sklidí nádobí ze stolu, roznese kafe a pití a zase nenápadně odejde za bar. Jednou jsem točil scénu, při níž jsem rozbíjel sklo. Jeden střep se odrazil a poranil mě na ruce,“ říká Ondra Havel.

 

Natáčení je jen zlomek z toho, čím se Ondra Havel zabývá, kromě různých seriálových rolí ho znají také fanoušci muzikálu Děti ráje nebo kapely New Element, uvádí pořad pro děti, moderuje v rádiu i na hudební stanici. O studiích DAMU prý zatím nepřemýšlí. „Baví mě všechno a jsem rád, že mám možnost zpívat, hrát, moderovat, že můžu skloubit všechno dohromady,“ říká mladý herec a zpěvák. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

5. 5. 2015 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.