Muzikant Ondřej Brzobohatý se zranil a musí přesunout turné na příští rok. (Zdroj: Herminapress.cz )

Ondřej Brzobohatý se zranil: Turné se symfonickým orchestrem letos nebude

Ondřej Brzobohatý (32) přesouvá Symphonicum Tour, o němž jsme vás informovali, na jaro 2016. Herec a muzikant koncertoval v Číně, kam ho doprovázala i jeho přítelkyně Taťána Kuchařová (27), na letišti v Šanghaji si však zlomil malíček na levé ruce.

„Vážení přátelé, ozývám se vám ze Šanghaje, kde jsem vystupoval. Měl jsem na letišti nehodu a zlomil jsem si malíček na levé ruce. Od té doby uplynulo pár bolestivých hodin. Bolestivých ani ne tolik kvůli samotnému zranění, které je sice nepříjemné, ale rozhodně ne životu nebezpečné. Pár bolestivých hodin kvůli tisícům z vás, kteří jste si zakoupili vstupenky na Symphonicum Tour 2015. Je to můj srdeční projekt, na kterém pracuji se svým technickým týmem a jednotlivými organizátory skoro rok. Ano, asi bych mohl koncerty fyzicky odehrát jednou rukou (do konce roku zbývá ještě několik desítek jiných vystoupení, která podobně odehraji), ale v rámci Symphonicum Tour to v žádném případě nejde,” napsal Brzobohatý v prohlášení na sociální síti.

„Vy jste věnovali svůj čas, energii a finance, abyste si užili dvouhodinový absolutní hudební zážitek, a já si toho vážím natolik, že musím po zralé úvaze celé turné se symfonickým orchestrem přesunout na březen a duben 2016. Koncerty ale v žádném případě nerušíme, přesunujeme je a budeme doufat, že nové termíny pro vás budou přijatelné. V opačném případě vám samozřejmě pořadatelé vrátí vstupné. Omlouvám se vám a děkuji za pochopení a vstřícnost, stejně jako děkuji organizátorům, hostům a svému realizačnímu a muzikantskému týmu,” dodal.

Koncert v Plzni má být nově 6. 3., v Hradci Králové 7. 3., v Brně 13. 3., v Bratislavě 20. 3. a v Olomouci 14. 4. 2016. Zbytek koncertů se řeší.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.