You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Připomeňte si videoklip k duetu Ondřeje Brzobohatého a Petera Cmorika Vietor. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Ondřej Brzobohatý vydává živák a pojede turné se symfonickým orchestrem

Záznam nevšedního vystoupení zpěváka, klavíristy a skladatele Ondřeje Brzobohatého (32) a jeho hostů v rámci projektu G2 Acoustic Stage vyjde v setu DVD/CD 23. října. V listopadu pak hudebníka čeká turné s Epoque Orchestra.

Na koncertu zazněly především songy z Ondřejova platinového alba Identity, nechybělo ani překvapení v podobě hostů. "K mé velké radosti přijal pozvání i skvělý slovenský zpěvák a kytarista Peter Cmorik, se kterým jsme nazpívali česko-slovensky duet Vietor, a úplnou premiérou bylo společné živé vystoupení s Johnym Machettem," vzpomínal Brzobohatý.

Příznivci Ondry Brzobohatého se mohou těšit na sérii osmi koncertů Symphonicum Tour 2015, která se uskuteční se v průběhu listopadu. Turné začne 8. listopadu v Plzni, 10. a 11. 11. hudebníci vystoupí v Praze, den poté je na řadě Olomouc, 15. 11. Brno, 22. 11. Hradec Králové a 23. 11. Ostrava, poslední koncert proběhne 27. listopadu v Bratislavě.

Repertoár těchto vystoupení bude postavený na bohatých aranžích se symfonickým zvukem Epoque Orchestra propojeným s kapelou Ondřeje Brzobohatého. Jako zvláštní hosté se představí Václav Noid Bárta (34) a Peter Cmorik (35).

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 10. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.