(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Ondřej Hejma na sport nezanevřel. Jezdí na kole do hospody!

Zpěvák, skladatel a frontman kapely Žlutý pes Ondřej Hejma není žádná padavka. Naopak. Jak prozradil už od útlých let se věnoval sportu a jak se pochlubil, v některých odvětvích slavil i úspěchy.

„To jsou doby dávno minulé. Teď si občas zahraji golf a samozřejmě i zajezdím na kole. Žádná honička, jen příjemná jízda přírodou, anebo do hospody. S těmito dvěma disciplínami si v současnosti vystačím, ale jinak jsem vášnivým fanouškem a sleduji s chutí, jak se našim reprezentantům daří. Třeba před pár dny jsem mohutně fandil Karolíně Plíškové na turnaji mistryň a vyšlo to,“ uvedl Ondřej.

Jeho první sportovní krůčky, jak prozradil, začaly už kdysi dávno.

„Rodiče mě už jako malého kluka přivedly na sportoviště a začínal jsem s lehkou atletikou. Shodou okolností do stejného klubu chodili i bratři Tesaříci a tam jsme se i skamarádili. Pak jsem hrál za žáky Dukly fotbal, ale sběhl jsem k ping pongu a tady se musím pochválit, v tomhle sportu jsem dosáhl docela slušné úrovně. Jako dorostenec jsem hrál třeba s Milanem Orlowskim. No a následovala lukostřelba, kde jsem se seznámil kromě luku a šípu i se svojí manželkou,“ zavzpomínal zpěvák.

Pak přišla muzika a zákonitě ubylo času na sportování. Přesto se občas nějaká chvilka našla, a jelikož se Ondřej přestěhoval do Řevnic, rodiště Martiny Navrátilové, prostě prý se musel dát na tenis a momentálně se nejvíce, pokud opět čas dovolí, věnuje kromě tenisu také golfu a již zmíněné cyklistice.

Všechny drby o svých pohybových aktivitách nám Ondřej Hejma prozradil na křtu knihy fotografií Ondřeje Pýchy s názvem Sportovci, který proběhl v prostorách Českého olympijského výboru. Spolu se zpěvákem se kmotrovství zhostili nejpopulárnější české sportovní celebrity v čele s Martinou Sáblíkovou, Radkem Štěpánkem, Petrem Koukalem a řadou dalších úspěšných českých reprezentantů a nechyběl ani předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 10. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.