Pusu od Ondřeje Soukupa dostala zpěvačka Sabina Křováková. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Ondřej Soukup olíbal krásnou zpěvačku. Sabina Křováková si to zasloužila

Sabina Křováková (23) v klubu La Loca pokřtila svoji první desku z názvem Sirkama, která je čistě autorská a ke křtu si přizvala Ondřeje Soukupa. Ten ji prý v kariéře čerstvě po Superstar nakopnul tím správným směrem.

„Sabina si skládá a textuje sama, což je dnes pro jakéhokoli interpreta ta nejdůležitější věc. Autoři moc nejsou. Ona mě, jako skladatele, vlastně nepotřebuje,“ nešetřil slovy chvály Soukup.

„Moudře použila peníze, které vyhrála za Superstar, neutratila je za kraviny. Investovala do vlastní kariéry. Sehnala si producenta, muzikanty, složila a otextovala si písničky, album si sama vydala. Má za sebou obrovskou zkušenost a je poučena do další fáze,“ myslí si Ondřej. Důležité podle něj je, aby se nevzdala a své místo na slunci si vybojovala.

„Ona to vydrží, já tomu věřím. Pro ni ta hudba není jen prostředek k tomu, aby byla obdivována. Ona ji má opravdu ráda. Věřím, že v tom bude pokračovat a myslím, že má hodně dobře našlápnuto,“ pochválil Křovákovou Soukup a zavzpomínal na den, kdy Sabina přišla na casting se svým vysokým hláskem a porotu potom zcela odrovnala svým hudebním vystoupením

„Ondra Soukup byl jeden z mála, který mi pomohl i po soutěži,“ nebála se přiznat Sabina, pro kterou byl Superstar možná dobrý start, ale ještě těžší bylo se po soutěži udržet.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

3. 12. 2015 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.