Andrea Kalivodová pokřtila své nové album s názvem Moje nej. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Operní diva Kalivodová pokřtila nové album: Které melodie jsou jejímu srdci nejbližší?

Operní diva a přední česká mezzosopranistka Andrea Tögel Kalivodová (38) v Praze slavnostně pokřtila své nové album s názvem Moje nej. Kmotrem v pořadí již druhé desky se stal slovenský herec Juraj Kukura (68), ředitel Národního divadla Jan Burian a dirigent a umělecký ředitel Opery Národního divadla Petr Kofroň.

„Nahrávku jsem od začátku plánovala jako dárek pro mé blízké, přátele a posluchače. Cítila jsem, že chci zpívat právě pro ně. Jako by stáli vedle mě. A tak jsem se rozhodla natočit melodie, které jsou mému srdci nejbližší. Album je plné titulů, které si se mnou rádi zazpívají, ať už doma, při práci, nebo na cestách. Myslím, že ke společnému radostnému prozpěvování přispějí i česky zpívané texty muzikálů," přiblížila své album Andrea.

K vydání nového alba přišla kromě rodiny, známých a kmotrů úspěšné operní pěvkyni Andree Kalivodové k novému albu popřát Tereza Mátlová, David Deyl, Aneta Vignerová nebo Nora Fridrichová s Robertem Zárubou. Večerem pak provázel herec a režisér Ondřej Kepka.

Album Moje nej Andrey Kalivodové tvoří nejznámější muzikálové melodie A. L. Webbera, C. M. Schönberga, L. Bernsteina, ale nechybí ani operní árie G. F. Händela či G. Verdiho. Bonusem je Habanera z Bizetovy opery Carmen.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.