Operní diva Andrea Kalivodová rozlévala svoji oblíbenou polévku, kterou alespoň po očku zkontrolavala doktorka Kateřina Cajthamlová. (Zdroj: Top Hotel Praha ) 5x FOTO

Operní diva Kalivodová vyměnila zpěv za sběračku. Neuhodnete proč!

Přední česká operní pěvkyně Andrea Kalivodová (38) si odskočila z jeviště Národního divadla k stánku na pražském Andělu. Pro dobrou věc tu nalévala veřejnosti svou nejoblíbenější polévku. A prozradila, kdo z její rodiny nejlépe vaří.

Sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová nemohla na úterní charitativní akci s názvem Polívková smršť chybět. Šéfkuchař TOP Hotelu Praha Zbyněk Ženíšek uvařil neuvěřitelných dvě stě litrů staročeské zelňačky, kterou Andrea zbožňuje.

„Zelňačka je jednou z mých nejoblíbenějších polévek. A šéfkuchař mého oblíbeného hotelu ji umí skutečně bravurně. Je v ní maďarská klobása, zakysaná smetana a vývar z uzených žeber. U nás doma ji umí skvěle i můj tatínek. Je výborný kuchař, ale nerada bych jejich umění srovnávala," řekla operní diva, která šéfkuchaři Zbyňkovi Ženíškovi pomáhala u stánku i s naléváním polévky. 

Známý kuchař má za sebou celou řadu mezinárodních ocenění a mimo jiné vaří i pro českého prezidenta. Polévku připravenou z neuvěřitelných šedesáti hlávek zelí a čtyřiceti kil uzených žeber dodal na charitativní akci s názvem Polívková smršť TOP Hotel Praha zcela zdarma. Výtěžek z prodeje půjde na moderní rehabilitaci pro osoby s poškozením mozku. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

10. 2. 2016 14:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.