(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Ornella na party dorazila zadýchaná a v zablácených teniskách! To proto, že se právě realizuje a potykala si s ministrem školství.

Ornella Koktová poslední dobou dělá vše proto, aby se realizovala a nezůstávala pouze v roli slavné matky. Pracovní nabídky se jen hrnou a ona tak celé dny pobíhá z místa na místo. Není divu, že podpatky musely stranou a ke slovu přišly pohodlné tenisky. V těch Ornella neváhala dorazit ani na rozjetou party. Jak ale Pepa Kokta skousne, že jeho ženuška už nesedí celé dny doma s prckem? Nebude to pro jeho ego příliš velký zásah?

Teď je to dost hektický, celé dny mívám plné. Takže my se vídáme nejvíc v posteli a to jsme navíc úplně mrtví,“ přiznává Ornella. „Rozvíjím svoji kariéru. Radši po malých, ale jistých krůčcích. Co je rychlé, je podezřelé,“ míní blondýnka a na vernisáži své kamarádky Olgy Path se rozpovídala o tom, co má dnes večer ještě v plánu! „Za chvilku jdu komentovat hokej s Pavlem Novotným. Psaní mě baví odmala. To, co píšu na Extra, mám napsané za pět minut,“ přiznává Ornella a směje se, že hokeji vůbec nerozumí, ale přesto z jeho komentování nervózní není. „Mám neotřelej názor a proto ta spolupráce vznikla. Ale nebojím se toho. V showbusinessu je dost lidí, co se bojí cokoli říct, aby jim to neuškodilo. Já si myslím, že svoboda slova se má využívat. Nechci si pak ve stáří vyčítat, že jsem něco chtěla říct a neřekla. Jsem poučená a dávám si pozor, aby to nebylo žalovatelné.“

Ornella dorazila do kavárny Ouky Douky v teniskách, které byly navíc zablácené a hodně ošuntělé. „Točila jsem dneska také klip s Agátou a to jsem měla lodičky. Úplně mi odpadly nohy a tyhle boty jsou strašně pohodlný. Chtěla jsem být za ženu wamp, ale nakonec jsem to odpískala. Tyhle tenisky miluju, mám je od osmé třídy. Já je samozřejmě peru a vím, že už jsou odřený,“ červenala se Ornella.

Ta navíc hodlá zapracovat také na své kariéře v politice. Kromě natáčení s Agátou si totiž stihla potykat také s ministrem školství. „Dneska jsem měla také akci pro děti v Parlamentu. Bylo zvláštní, když mě tam organizátorka vychvalovala a vedle mě stál ten ministr školství. To bylo až směšný. Ale jinak dobrý, potykali jsme si, takže v klidu,“ ujistila nás Ornella a běžela ve svých teniskách komentovat hokej.

Svět je tedy v pořádku a my se můžeme jen těšit, do kterého oboru začne Ornella „fušovat“ příště.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

5. 5. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.