(Zdroj: Facebook/Herminapress.cz ) 7x FOTO

Oscarem oceněný příběh s Kryštofem Michalem v hlavní roli. Kdo si ještě střihne slavnou roli?

Muzikál Rocky na motivy kultovního filmu se Sylvesterem Stallonem, vstoupí na scénu Kongresového centra Praha 3. března 2017. Legendární příběh o životní šanci a osudové lásce produkuje tým úspěšné české verze Mamma Mia! ve spolupráci se Stage Entertainment. V hlavní roli se budou alternovat Kryštof Michal, Jan Kříž a Peter O. Pecha. Předprodej vstupenek začíná v pondělí 17. října 2016.
Rocky je strhující příběh outsidera, který dostal šanci a zvítězil sám nad sebou. Předlohou k muzikálové verzi se stal Oscarem oceněný nejlepší film roku 1976, jež odstartoval kariéru Sylvestera Stalloneho. V titulní úloze se poprvé v muzikálu představí zpěvák Kryštof Michal.

„Dvacet let jsem nabídky z muzikálového prostředí odmítal. Nikdy jsem se moc necítil jako muzikálový typ a byl jsem šťastný, že mám kapelu (kdysi Support Lesbiens, dnes Portless), které to šlape. Ale takováto nabídka se odmítnout nedá... vždyť Rocky byla jedna z ikon našeho mladí! Možná na mě ta role celou dobu čekala,“ vysvětlil zpěvák, který se v mládí připravoval na kariéru vrcholového sportovce.

Původní hudbu muzikálu Rocky zkomponoval Stephen Flaherty, texty napsala Lynn Ahrens, slavný tandem oceněný Tony a který 2x nominován na Oscara. Autorem libreta je Thomas Meehan, který rovněž napsal předlohy k muzikálům The Producers a Hairspray. Autorem českých textů je Michael Prostějovský, jež napsal slova k domácím verzím muzikálů Jesus Christ Superstar nebo Evita. 

Muzikál Rocky uvádí společnost Dark Style Agency, která s mimořádným úspěchem uvedla muzikál Mamma Mia! v licenci světová společnost Stage Entertainment, jež je jedním z nejvýznamnějších producentů v zábavním průmyslu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 10. 2016 17:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.