Štefan Margita (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Oslavenec Štefan Margita šedesátiny nevnímá. Nemá na to čas!

Populární pěvec Štefan Margita dokončuje v těchto dnech ve studiu Daniela Hádla nahrávku vánočního alba s názvem X MAS. Do sváteční nálady vybraných dvanácti písní zapadají i pečlivě zvolené duety s basbarytonistou Adamem Plachetkou a sopranistkou Kateřinou Kněžíkovou.

Štefan Margita k tomu poznamenává: „Nahrávat jsme začali již v únoru, a když jsem v tom čase měl zpívat Narodil se Kristus Pán a potom Tichou noc a Ave Maria, tak mi ve studiu nachystali takový malý vánoční stromeček, prý abych měl tu pravou atmosféru. To bylo velice milé,“ vzpomíná s úsměvem Štefan Margita, jenž začátkem srpna oslaví významné životní jubileum.

„Třetího srpna slavím šedesátiny a k této příležitosti se uskuteční 13. listopadu 2016 v pražském Národním divadle velký galakoncert. V listopadu to bude proto, že od poloviny srpna hostuji tři měsíce v Chicagu. V tamní Lyric Opera budu zpívat roli boha Logeho ve Wagnerově opeře Zlato Rýna," upřesňuje Margita. 

Štefan Margita chystá své vánoční album X MAS se stejným týmem, jako předchozí, již platinovou deskou oceněné album Melancholie, které v tuzemsku v posledních letech patří k těm nejprodávanějším CD z oblasti klasiky a crossoverových nahrávek. Nové vánoční album Štefana Margity v produkci Daniela Hádla a Jana Adama vydá Supraphon 23. září 2016.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

3. 8. 2016 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.