Adriena Sobotová, syn Láďa s přítelkyní (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Oslavu manželčiných narozenin Luděk Sobota vypustil. Proč ho musel nahradit syn Láďa?

Je mezi nimi osmnáctiletý věkový rozdíl, ale žádný problém to prý v jejich soužití není. Navíc jsou spolu přesně pětatřicet let a patří k jednomu z nemnoha manželství, která překonala všechny problémy a jejich vztah je prý doživotní. Adriena a Luděk Sobotovi jsou prostě v pohodě.

Včera, na kurtech, kam si chodí občas zahrát tenis měli oslavit nejen svou manželskou dlouhověkost, ale i Adininy pětapadesáté narozeniny. Měli, ale slavila jen krásnější polovina páru s kamarádkami, mj. se Světlanou Nálepkovou, jak jinak i se synem Láďou a jeho přítelkyní a sestrou Míšou, která si přivedla partnera, herce a režiséra Jaroslava Sypala.

„Bohužel, Luděk musel narychlo odjet na natáčení, takže se omlouvá a máme si to tu důstojně oslavit a věnovat mu vzpomínku. Škoda, vyšší moc zapracovala, ale my si uděláme ještě jednou naší malou soukromou domácí oslavu, takže o nic nepřijde. Snad jen o krůtu, která se griluje, ale má devět kilo, takže možná i ždibec na něj vyjde,“ s úsměvem vysvětlila Adina. A jaký je recept na manželskou dlouhověkost?

„Úplně prozaický. Je to o vzájemném respektu. Navíc máme mnoho společných názorů, zálib a koníčků. A ještě něco, máme stejný smysl pro humor a jeden vůči druhému i stejnou dávku tolerance. To je můj recept a vidíte, nejde o žádné převratné novinky,“ dodala Sobotová a rozjela oslavný mejdan plný jednohubek, salátů, zmíněné krůty a jiných pochutin vlastní výroby a samozřejmě i moravského vínka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 8. 2016 13:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.