Módní návrhář Osmany Laffita jezdí luxusní limuzínou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Osmany Laffita vyjíždí do světa módy s novou limuzínou. Podívejte se na fotky!

Není náhodou, že v Praze žijící kubánský módní návrhář Osmany Laffita, spojil své dobré jméno se společností prodávající luxusní vozy. Oba zdánlivě vzdálené světy byznysu spojuje luxus a smysl pro eleganci. Přesně tyto vlastnosti má nová limuzína BMW 7, kterou převzal Osmany Laffita v pražském autosalonu BMW na Proseku.

Osmany Laffita bude řidičem toho nejlepšího, co mnichovská automobilka nabízí. BMW řady 7 je v pořadí již šestou generací se špičkovou výbavou včetně nejmodernějších technologií.

Fakt, že dnes vozy dokáží zaparkovat samy, už nepřekvapuje. Ale tato prémiová limuzína zaparkuje sama, aniž by ve voze kdokoliv seděl. Klíč nové generace BMW Display Key navíc umožňuje dotykové ovládání. Novinkou je zcela nový systém iDrive s funkcí rozpoznání gest Gesture Control, kterými je možné ovládat funkce jako: přijímání hovorů, zesílení hudby a podobně. Na dvanáctipalcovém dotykovém displeji palubní desky řidiče je k dispozici nabídka navigace, hudby, rádia i nastaven í vozu ve zcela novém designu: interiér v kůži s dřevěným obložením, vyhřívaná sedadla vpředu i vzadu, 4-zónová automatická klimatizace, boční kamery a monitorování prostoru kolem vozu, adaptivní LED světlomety, bezdrátové nabíjení mobilu a mnoho dalších vymožeností.

„Ke své práci potřebuji bezpečný, spolehlivý i reprezentativní vůz. Tento mi navíc imponuje svou luxusní avšak neokázalou elegancí. Je tou nejlepší vizitkou moderně fungujícího a velice spolehlivého týmu společnosti Stratos Auto,“ dodává k novému BMW 7 a spolupráci Osmany Laffita. 

Módní návrhář svým jménem doplnil osobnostní zastoupení ambassadorů společnosti, kterými jsou úspěšné české osobnosti jako Iva Kubelková, Jakub Klepiš či Pavel Šporcl.

(komerční sdělení)

14. 1. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.