(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Osmdesátiletý Saudek Josefínku nezapře. Podoba je neskutečná.

I kdyby jste nevěděli, že jdete na křest DVD a Blu-ray s filmem Ireny Pavláskové Fotograf a objevilo se tam toto černovlasé miminko, okamžitě poznáte, o jakého fotografa se jedná. Jeho podoba s Janem Saudkem je neskutečná.

Čtyřměsíční dcerka  Josefínka, nejmladší  z dvanácti  Saudkových dětí,  je věhlasnému fotografovi Janu Saudkovi nesmírně podobná. Maminka a manželka Jana Saudka   Pavlína Saudková ji přinesla na  křest DVD a tak i trochu na oslavu Janových osmdesátých narozenin do Galerie GOAP.

Jan Saudek je o 45let starší než Pavlína. Jak vnímá velký věkový rozdíl?  V tisku se kdysi svěřila:

 „ Člověk nikdy předem neví, kolik má vyměřeno. Umírají i mnohem mladší lidi. A já věřím, že Jan má tuhý kořínek a tolik energie, že s námi ještě pár let bude. Přála bych si to. Tedy přála bych nám to.“

A jak to vidí Jan?

 „Víte, osmdesátka je věkem, kdy život teprve začíná. Pravda, pro mne trošku krkolomněji, už si asi v budoucnu nebudu moci tolik zvát nájemné dívky a pít drahé likéry, protože jako oškubaný důchodce od jedné z bývalých partnerek mám hluboko do kapsy a vysoko do žlabu, ovšem jiných radovánek se nezříkám,“ svěřil se Jan.

 

Zároveň potvrdil, že je Josefínka opravdu již jeho posledním potomkem. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

15. 5. 2015 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.