Zdeněk Pohlreich (Zdroj: TV Prima ) 2x FOTO

Ostrý kuchař Zdeněk Pohlreich bude zase řádit! Nejednu restauraci postaví do latě

Od pondělka 16. 1. 2017 diváci uvidí další premiérové díly oblíbené gastronomické show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem. Obávaný šéf i tentokrát jezdí křížem republikou  a jeho první zastávkou v této, již sedmé sérii, je grill bar America v Chomutově provozovaný dvěma bratry – Jaroslavem a Marcelem Humlovými.

Že je s restaurací něco v nepořádku, je jasné na první pohled. Zvláštní je také fakt, že to nebyli majitelé, kdo by se do pořadu přihlásil – ti se spíš na začátku tváří, že celou situací dost trpí, ne-li jí pohrdají. O tom, kdo je přihlásil, nemají tušení, podezřívají ale zlomyslnou konkurenci. Záhada je vyřešena až na samém konci pořadu. Stejně tak je podivná i atmosféra přímo kolem obou bratrů, o kterých lidé z Chomutova nechtějí nahlas moc mluvit, a to ani městští policisté.

A jak na tuto svou spanilou jízdu vzpomíná hlavní aktér Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich?

„Natáčení Šéfa v Chomutově mě zase poučilo o tom, jací lidé mohou pracovat a podnikat v gastronomii. Mně je úplně jedno, jak a čím se kdo živí, nemám sebemenší právo soudit, jestli je někdo vymahač dluhů nebo lichvář. Pro mě to jsou v daném okamžiku kolegové z branže, zajímají mě jejich podnik jako takový a jejich problémy spojené s tím podnikem. Oficiální morálka je mi v tu chvíli úplně fuk. To byl případ i v Chomutově. Myslím, že nejsem ani blbej, ani slepej, ale upřímně řečeno mám rád lidi, kteří mají chuť uspět a přežít. Moralisté, kteří sedí s rukama v klíně nebo nanejvýš u klávesnice, jsou mi cizí,“ přibližuje natáčení šéfkuchař. 

Sledujte premiérové díly Ano, šéfe! va TV Prima od pondělka 16. 1. ve 21.30.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

16. 1. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.