(Zdroj: Herminapress.cz ) 30x FOTO

Otevření hotelu Penta - Partyšová prozradila, co se dělo v luxusním hotelu na Mauritiu!

Hotel Penta v Sokolovské ulici slavil své otevření a Gábina Partyšová, která na akci dorazila s Jaro Slávikem, prozradila, že ten nejluxusnější hotel navštívila na Mauritiu.

„Měli jsme tam k dispozici služebnictvo 24 hodin denně. Docela těžce jsem si na to zvykala, já jsem holka z paneláku a jsem vychovávaná ke svobodě. Když jsem přišla z golfu a oni mi téměř zouvali boty a umývali mě, tak to bylo až nepříjemné,“ svěřila se Gábina. V létě se hodlá věnovat moderování golfových turnajů a péči o syna. Nový partner moc prostoru nedostane.

„Já v podstatě nemám oficiálního partnera. Budu se přes prázdniny věnovat víc Kristiánkovi než jemu,“ říká Gábina. Navíc prozradila recept na to, jak přežít extrémní teploty.

„Na teplé počasí mám skvělý recept, a to pít horkou vodu,“ překvapila moderátorka.

Jaro Slávik dorazil po jejím boku, protože jeli přímo ze společného focení.

„Za posledních čtrnáct let svého života jsem prožil víc nocí v hotelech, než se svojí manželkou. Tím pádem k nim mám poněkud ambivalentní vztah. Dobrých hotelů si cením, ale ještě víc se vždycky těším domů,“ říká Jaro, který chce přes léto cestovat. A program má opravdu bohatý. Prozradil, že chce s rodinou navštívit Dánsko, Estonsko, Švédsko, Finsko a Rusko.

„V srpnu bych rád vyrazil karavanem na Mazurské jezero v Polsku. Ve zbylém čase se podívám do Německa,“ říká Slávik.

Andrea Verešová byla hlavně zvědavá, jak nový hotel vypadá.

„Jako modelka jsem toho od svých patnácti let hodně procestovala a hotely byly nutnost, staly se mým druhým domovem. Ale když můžu, tak raději trávím čas doma s rodinou,“ říká Andrea, která oblékla šaty z konfekce Zara a doplnila je šperky Kettner. Ty dostala, když porodila syna Daníka.

Teplé počasí jí nevadí.

„Miluju horko! Jsem moc spokojená, konečně mi není zima.“

Podobně je na tom i Yvetta Blanarovičová, která se právě vrátila z Miami, kde byla dva měsíce u přátel a nafotila tam kampaň pro Harleye.

„Protože se v Americe levně nakupuje, tak tyhle šaty jsem si tam koupila a další snad troje. Musela jsem si při odletu pořídit další kufr, abych neměla nadváhu,“ směje se Yvetta a dodává, že se dnes večer těší na míchané nápoje.

„Vrátila jsem se ze země, kde se pijí jenom míchané nápoje, takže bez nich nemůžu být. Postavu si v tomhle ohledu určitě nehlídám.“

Noid s Gábinou Dvořákovou za čtyři dny odlétají do Itálie a ještě se v létě chystají vypravit autem do Chorvatska.

„Teď jsme se byli podívat v Hostivicích v takovém obrovském mega obchodě pro děti a měli tam snad sto druhů kočárků,“ prozradil Noid a dodal, že výbavu už nakupují.

Jitka Válková táhne s přítelem za jeden provaz. Ten si nedávno zranil lýtko, Jitka si proto namohla čéšku v kolenu a ani jeden teď nemůžou cvičit. Jitka prozradila, že si začíná opatrně užívat alkoholu.

„Doteď jsem moc nepila, Mirek na to moc nebyl, a tak teď začínám různě ochutnávat. Určitě to neřeším jako nějaký dietní prohřešek,“ svěřila se Válková.

19. 6. 2014 03:15 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.