(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

OTEVŘENÍ KAVÁRNY POTMĚ - Pavel Liška: Návštěvu kavárny POTMĚ jsem bral jako dobrodružství

PRAHA – Kavárna POTMĚ se vydává na své třetí turné po regionech České republiky. Zatemněný autobus, ve kterém obsluhují nevidomí a který doposud navštívil devatenáct měst a najezdil 6000 km vyrazí opět za svými příznivci a zákazníky.

Včera byla jeho nová pouť, která zahrne návštěvu Českých Budějovic, Litomyšle, Zlína, Ostravy, Jičína, Olomouce a Brna, odstartována na pražském Náměstí Míru. Slavnostní pásku přestřihli mimo jiné i dvě populární osobnosti Pavel Liška a Bára Poláková, kteří také hned kavárnu navštívili a ochutnali, co nabízí.

„Já jsem si dal kávu a trošku bylinkového vína. A bylo to výborné. Jinak jsem ještě neměl možnost tuhle kavárnu navštívit. Nechtěl jsem si připouštět, když jsem do ní vstoupil, nějaké pocity. Bral jsem to jako dobrodružství, prostě něco nového a pro mne nezvyklého. V té tmě přijdete o jeden smysl, ale ostatní jsou mnohem silnější. Dokážu si představit, že by se i takhle člověk dokázal zamilovat. Velice intenzivně jsem vnímal milý a příjemný hlas ženy, která nás obsluhovala. Byl to pro mě neskutečný zážitek a Světlušce a téhle netradiční kavárně moc fandím a přeji hodně návštěvníků,“ nechal se slyšet Pavel Liška.

Bára Poláková otestovala také kávu a „zdravotního“ vínka prý o něco málo víc. „Já tuhle kavárnu znám a už jsem ji dříve navštívila. Kromě toho, že si tu opravdu pochutnáte, získáte i zážitek, který ve vás zůstane dlouho. Zažijete tmu na vlastní oči, vypijete tu nejčernější černou kávu a navíc pomůžete lidem, kteří ji mají před očima celý život. A proto se sem ráda vracím,“ svěřila se Bára.

27. 5. 2014 00:57 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.