(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Otevření nových prostor klinického centra ISCARE - Martin Zounar: Slibuji, že v Ordinaci budu ještě horší!

PRAHA – Ne zrovna nejsympatičtější hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě, MUDr. Bohdan Švarc, neboli herec Martin Zounar slibuje, že v dalších dílech se moc nepolepší, ale bude naopak ještě přitvrdí. Podle scénáře nasadil laťku nesympaťáka vysoko a do budoucna se jí hodlá držet.

„Jsem v seriálu záporňák, ale každý nemůže být oblíbencem. A moje role doktora Švarce se bude i nadále vyvíjet, ovšem bohužel, v tom negativním slova smyslu. Budu jen horší a horší. Co nadělám. Kdybychom ovšem byli všichni ti nejlepší, divák by se asi nudil. Tak proto tady budu já, aby bylo na koho nadávat,“ vysvětlil na včerejší party k otevření nových prostor klinického centra ISCARE Zounar, který na slavnost dorazil s partnerkou Simonou a dcerou Claudií.

Vůbec ovšem nepůsobil jako seriálový drsňák. Naopak. Většinu času věnoval rodině a hlavně svému prckovi. Když si chtěla Claudie malovat, taťka se okamžitě připojil jako rádce, když dostala hlad, okamžitě se s ní vydal na raut. „Je to moje sluníčko a jsem šťastný táta. Rodina, tedy partnerka Simona a dcera jsou to nejlepší, co v životě mám a budou vždycky na prvním místě,“ dodal Martin.

A jak bude trávit dovolenou? „Určitě vyrazíme k moři, pak pobudeme u nás doma, najezdíme pár kilometrů na kole a samozřejmě budeme na chalupě. Plánuji odpočinek a relax. Po delší době si užiju prázdniny a pak, v jejich závěru, mne čeká točení dalších dílů Ordinace,“ dodal Martin Zounar a vydal se spolu s šéfy kliniky a hosty na prohlídku nových prostor.

19. 6. 2014 02:06 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.