(Zdroj: Tv Prima ) 5x FOTO

Otlučená od hlavy až k patě! Perkausová řádí v Alpách na snowboardu

Zlatá bunda, ale medailová snowboardistka to není! Jen co se nová moderátorka Zpráv na Primě Eva Perkausová předvedla ve své premiéře divákům zpravodajství, vyrazila do Alp. A posílá překvapivé fotografie, na kterých se nebojí skoků na prkně nebo jiných triků. 

„Na lyžích jezdím od malička a jsem na horách téměř každý rok, tak troufám říct, že lyže ovládám dobře,“ nechala se slyšet Eva. 

Jenže teď si splnila tajné přání a zkusila snowboard. „Tak jsem se letos rozhodla nechat lyže doma. Poprvé v životě jsem se postavila na snowboard a oddala se sjezdovce v Garmischi. Zapla jsem přesky, postavila se na nohy, řekla jsem si „děj se vůle boží“ a rozjela se,“ prozradila moderátorka. 

Jak to dopadlo? „Jsem sice otlučená od hlavy až k patě. Modřiny na kolenou, na loktech i na zadku, ale jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti, nevzdala jsem se a naučila,“ řekla kráska. 

Že se učit umít dokazuje i hodnocení jejího moderování od televizní legendy Evy Jurinové. Dopustila se Eva nějaké závažné chyby?

„Nezaznamenala jsem žádnou chybu, ba ani nervózní přebrept. V celebritním pořadu byla energická, uvolněná podle sebe, teď bude muset být energická a uvolněná výrazně jinak a to samozřejmě souvisí s tím, co říká a není jednoduché si to osvojit. Proto byla zpočátku opatrná na mimiku a každý pohyb těla,“ hodnotí Jurinová. „Je také důležité, jak pro diváka vyzní celková dojem z obou moderátorů a ve dvojici Eva a Roman není žádný rušivý moment,“ doplnila moderátorská legenda. 

Už příští týden Eva opět moderuje na Primě s Romanem Šebrlem Zprávy, tak musí dávat pozor, aby se v horách neporanila.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 3. 2018 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.