Blonďatá herečka Miluška Bittnerová je v černé paruce takřka k nepoznání. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Otvíračka obchodu ve stylu sado-maso: Poznáte herečku v paruce v roli dominy?

Takhle ji určitě neznáte. Kožený oděv, kozačky s vysokými podpatky i platformou, v ruce bičík a vyzývavý pohled ve tváři. Tak se představila herečka a moderátorka Miluška Bittnerová (39) na otvíračce nového obchodu s pánským prádlem. A nedorazila sama. Na řetězu si vedla čtyři spoře oděné koloušky.

„Nejsou ještě pořádně vycepovaní, ale chce to čas. Však já z nich vzdorovitost dostanu a naučím je, jak se chovat ke své paní,“ vysvětlila Miluše a jen tak cvičně přetáhla nebohého otroka bičíkem. Jak prozradila, být dominou zatím není její profese, ale koníček. Doposud nemá ani vlastní sado-maso salón, ale co prý není, může být.

„Jsem ještě v tomto oboru elévka, ale učím se rychle. Jen ty boty mi zatím dělají problém. Nosím šestatřicítky, tohle jsou čtyřicítky, takže sem tam ztrácím balanc. Žádný učený ovšem z nebe nespadl a nedostatky napravím,“ slíbila domina v záběhu, která se svou svitou nepřišla jen se pochlubit podřízeným tvorstvem, ale hlavně slavnostně zahájit provoz prodejny.

„Nemohli zvolit nikoho lepšího. Já když mám něco přefiknout, tak to vždy udělám s plnou parádou a elegancí,“ uvedla madam Miluška a s grácií skutečně pásku přestřihla. 

Pak se nechala obsloužit pro změnu oblečenými krasavci, Tomášem a Honzou, druhým a třetím v pořadí na Muži roku, dala si drink. Na závěr akce Bittnerová dokázala, že je sice dominou, ale s dobrým srdcem. Pro své koloušky vybrala z bohaté nabídky zimní pletené spodní prádlo s apartním ohřívačem, hádejte asi čeho…

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 12. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.