Michael Patrick Kelly (Zdroj: Archiv Michael Patrick Kelly ) 7x FOTO

Paddy, frontman legendární Kelly Family, zahraje v Praze. Na koncert zbývá už jen pár posledních lístků

Michael Patrick Kelly, frontman legendární vlasaté rodinky Kelly Family (dříve přezdívaný Paddy), se vydal na letní evropské klubové turné. Zájem o něj je tak enormní, že zbývá jen málo vstupenek na jeho zářijový pražský koncert. Paddy odehraje 10. září se svou kapelou bezmála dvouhodinovou pop-rockovou show v Paláci Akropolis.
Na tento koncert pravděpodobně přijedou fanoušci ze všech koutů Evropy. A Paddy hlásá nesmírný úspěch. Je skoro vyprodáno! Zbývá jen zanedbatelné množství vstupenek v sítích Eventim, Ticketpro a GoOut.
Paddy po svém návratu z kláštera atakoval německé hitparády v prodejnosti nového alba Human. Několik týdnůse držel na 3. místě. Stal se také hvězdou několika televizních show a získal si zpět velkou přízeň publika.
Své chlapecké charizma nepopře. Na to, že mu bude příští rok 40 let, vypadá naprosto skvěle. Pro fanynky se snaží být stále tím atraktivním kloučkem, i když se před dvěma lety oženil s žurnalistkou Joelle. I jako ženáč je stále dívkami až nezdravě obletován... 

28. 6. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.