(Zdroj: Archiv Michael Patrick Kelly ) 8x FOTO

Paddy Kelly se vrací do České republiky bez své rodiny. Kelly Family comebacku se nezúčastní!

Kelly Family bez hlavní hvězdy Paddyho, na to si příznivci této legendární kapely museli již před pár lety zvyknout. V roce 2005 Paddy opustil kapelu a odešel do kláštera. Kelly Family tak fungovali ještě 3 roky bez hlavní postavy, ale sláva kapely postupně upadala. V roce 2008 se kapela neoficiálně rozpadla a členové pokračovali dál ve svých sólových projektech.
V roce 2011 se Paddy vrátil z kláštera a na chvíli znovu sjednotil několik svých sourozenců v rámci vánočních koncertů pod názvem Stille Nacht. Během pár let si znovu vybudoval skvělé postavení mezi německými hudebníky a stačil vydat 2 alba.
Jeho zbrusu nové album, již čtvrté v pořadí, vychází 16. června pod názvem "iD" a nabídne celkem 15 songů. Album Michael Patrick Kelly (jak si nyní Paddy říká) nahrál v londýnském studiu a na produkci se podíleli přední britští producenti.
Nyní, když se hudební rodina Kelly Family dala po letech dohromady a naplánovala velké evropské turné, v rámci kterého navštíví i 8.3.2018 Prahu, fanoušci opět smutní. Frontman Paddy bude pokračovat ve své slibně rozjeté sólové dráze a Kelly comebacku se nezúčastní!
V České republice se však objeví ještě letos. Vystoupí 19. srpna jako headliner se svojí zbrusu novou dvouhodinovou show v Sedmihorkách u Turnova v rámci cyklu koncertů Sedmihorského léta. Půjde o jednodenní Happy Faces Festival, kde se na jednom pódiu vystřídá hned několik
umělců. Mimo Michaela Patricka Kelly zde vystoupí také známý český zpěvák a vítěz SuperStar Vlasta Horváth, finalistka Česko Slovenské SuperStar Alžběta Kolečkářová nebo kapela Public Relations.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

22. 5. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.