Paddy Kelly (Zdroj: Milan Papežík ) 14x FOTO

Paddy Kelly z legendárních Kelly Family rozvášnil dav v Paláci Akropolis

Dívkami nejobletovanější člen slavné hudební skupiny Kelly Family Paddy vystoupil s kapelou 10. září v Praze. Českou zastávkou jeho turné "Human Club Tour" se stal vyhlášený Palác Akropolis. Již několik týdnů před koncertem hlásal Michael Patrick, což je Paddyho pravé jméno, vyprodaný sál.
Co se ale dělo v den koncertu, to můžeme přirovnat s klidným svědomím k časům Beatles. 

Ti nejvěrnější fanoušci na koncert svého oblíbeného zpěváka čekali už od 6 hodin od rána, aby se mohli dostat svému idolu co nejblíže. A opravdu neprohloupili. Paddy udržoval se svými fanoušky neustálý kontakt a jeho show se tak stala jakýmsi dialogem mezi příznivci a hvězdou, která si vlastně na žádnou hvězdu nehraje. Paddy je stále velice svěží a nikdo by mu snad nehádal čtyřicítku na krku. Na pódiu dovádí jako mladý kluk a dokonce si v rozvášněném davu troufl na stagediving. Fanoušci si pak Paddyho posílali mezi sebou přes celý sál a z tohoto momentu bylo také Paddym pořízeno živé video na jeho facebookový profil.
Paddy si také přivezl speciálního hosta z Německa, patnáctiletého Bena, kterému byl mentorem v soutěži "Tvůj song". Společně pak zazpívali duet "Lovehurricane". 

Mimo songy z nejnovější desky Human zazněly také staré písně ze slavných let Kellyovic klanu, ale také pár písni z plánovaného alba Ruah, které vychází 23. září. 

Bohužel se zpěvák nemohl zdržet v Praze déle, neboť další den hrál v Německu. Přišlíbil však, že se příští rok do České republiky vrátí. Ve kterém městě zahraje, to je stále ještě záhadou. Proslýchá se, že to bude Olomouc nebo Brno.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 9. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.