Václav Jiráček a Kristýna Kociánová si před kamerou střihli násilnickou scénu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Padla facka v Přístavu. Jiráček propleskl Kociánovou

V primáckém seriálu Přístav vztah mezi Václavem Jiráčkem (37), který hraje Míru a Ivanou v podání Kristýny Kociánové (30), velmi napjatý. Takže není divu, že došlo k tomu, k čemu se už dlouho schylovalo. Míra neovládne svou žárlivost a dal Ivaně facku. Natáčení podobných scén není ani pro jednoho z aktérů příjemné. Kristýna Kociánová přiznala, že byla trochu nervózní z toho, jaký bude mít tento obraz průběh.

„Byla jsem napjatá, ale do jisté míry i zvědavá, jak si s tou scénou poradíme. Věděla jsem, že je to na Vaškovi. Myslím, že scéna nakonec vyšla dobře, ale jsem ráda, že ji mám za sebou.  Spolupráce s Vaškem Jiráčkem je fajn. Vašek je trochu nevyzpytatelný kolega, myslím v dobrém slova smyslu. Já mu ale věřím. On je velmi zajímavý člověk, osobitý, zkrátka svůj, což se mi na něm líbí a hraje se mi s ním velmi dobře,“ říká Kristýna a dodala, že žárlivého a výbušného Míru hraje opravdu velmi věrohodně.

Herci ze seriálu Přístav se také zapojili do boje proti domácímu násilí. Nechali se nafotit pro kampaň intervenčních center ČR, která se jmenuje Mlčení bolí, s páskou přes ústa. 

„Já jsem se bohužel ke svým kolegům nemohla připojit, protože jsem měla jiné pracovní povinnosti. A mrzelo mě to, protože právě mé postavy, kterou hraju v seriálu, se toto téma týká,“ říká Kristýna Kociánová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 12. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.