(Zdroj: TV Prima ) 18x FOTO

Padla poslední klapka seriálu Přístav. Petr Čtvrníček to obrečel

Nepřehlédnutelná herecká dvojice Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček, kteří v seriálu hrají svérázné manžele Pátkovy, byla na place až do poslední minuty. Právě jejich scény se natáčely jako jedny z posledních. Pro diváky tím ale seriál ještě rozhodně nekončí. Naopak! Druhá řada Přístavu startuje na Primě už v lednu 2017.

To do toho hned vtrhne seriálový syn Petra Čtvrtníčka, kterého hraje Marek Lambora. „My se s klukem známe, já jsem byl u jeho porodu, takže se známe od píky… Dobře se s ním hrálo, on chtěl být vždycky herec, už když mu byly 3 až 4 roky,“ vtipkoval o Markovi Čtvrtníček. „Bylo i fajn, že jsme byli u kamerových zkoušek, takže jsme si řekli, jo, to je ono, ten je dobrej. Je to dobrej kluk, šikovnej herec, a ještě je pěknej, držíme palce,“ chválila Marka Kaira.

Co byl pro seriálové manžele Pátkovy nejlepší zážitek z natáčení? Oba si hned vzpomněli na scénu s koňmi. „Jak jsme jeli společně na koních, kdy jsme se brali, tak to bylo krásný,“ řekla Kaira. Jejich svatba se natáčela letos v březnu a dva bělouše dostali jako svatební dar.

„Společně s Petrem jsme zažívali velkou legraci, měla jsem skvělého parťáka a i vlastně kamaráda, je to skvělý herec!“ složila poklonu Petrovi Kaira.

A jak budou na natáčení vzpomínat? „Jako na hezkou hereckou příležitost, dobrou práci a šťastné období, pro mnoho lidí to byla tady na Přístavu docela dlouhá část života,“ řekla Kaira.

Přístav má 106 dílů, natáčel se rok a půl. Poslední natáčecí den byla na place Kaira Hrachovcová s Petrem Čtvrtníčkem, právě oni měli dvanáct obrazů a nástup měli už od sedmi ráno. Před kamerou nechyběl ani Marek Lambora, Václav Jiráček a Sandra Černodrinská. Václav Jiráček začal natáčet už ráno a musel odjet hned po natočení scén, zato Sandra zůstala až do konce, aby se s Kairou, Petrem a novou posilou, Markem Lamborou, mohla rozloučit. Poslední scéna se dotočila v šest večer. 

Přístav se natáčel v ateliéru v Jinonicích, kde byly postaveny veškeré vnitřky chat, hospody Přístav a pražský byt Skálových. Exteriéry – tedy hospoda a chaty zvenku a další místa – se natáčely v chatové oblasti v Lipencích. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 12. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.