You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na trailer ke snímku Gangster Ka: Afričan. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Padrino Krejčíř se vrací na scénu! Thriller Gangster Ka: Afričan vstupuje do kin

Dva měsíce po premiéře filmu Gangster Ka jde ve čtvrtek do českých kin druhá část kriminálního thrilleru o osudech bezcitného gangstera, inspirovaných skutečnými událostmi podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy Padrino Krejčíř. Gangster Ka: Afričan je volným pokračováním zločineckého tažení Radima Kraviece alias Káčka, jehož ztvárnil Hynek Čermák (42).

Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie opouští Kraviec Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 milionů, která z fleku může položit premiéra i vládu. 6 miliard z vytunelovaného podniku se pomalu rozpustilo, je potřeba přijít s novým zdrojem příjmu. I kdyby kvůli tomu měl udělat státní převrat.

Česká republika tak exportuje do světa gangstera prvotřídního formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude kam tento gangster vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka na nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky. A to je místo v polosvětě, ze kterého není návratu…

Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Vedle Hynka Čermáka i tentokrát uvidíme v hlavních rolích herce Predraga Bjelace jako Káčkovu pravou ruku, dále Vlastinu Svátkovou, Filipa Čapku, Alexeje Pyška či Jaromíra Hanzlíka jako Kraviecova otce.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.