Zpěvák Marek Ztracený si vyzkoušel akrobacii na trampolíně. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Pády Marka Ztraceného: Podívejte se, jak se zpěvák vyřádil na trampolíně!

Muzikant Marek Ztracený (30) jako malý kluk rád navštěvoval cirkusy. Líbili se mu krotitelé, klauni, ale hlavně artisté. Jak přiznal, doma si zkoušel to, co v manéži odkoukal, ale úspěchy slavil spíše náhodné. 

„Co mi opravdu šlo, to bylo žonglování s míčky. Zvládl jsem to skvěle se dvěma a pak přidal třetí, což už tak parádní nebylo. Cirkus a cirkusáky ale můžu dodnes,“ nechal se slyšet Marek na jevišti Divadla Hybernia.

„Natáčíme tu spolu se štábem klip k písničce Pády, k níž jsem napsal text i hudbu. A pozor, po delší době se tu budu prezentovat i jako akrobat. Sice mě v tom klipu neuvidíte jako hadího muže nebo provazochodce, ale coby skokana na trampolíně,“ vysvětlil zpěvák, aby poté předvedl svůj um, se svým výkonem ale moc spokojen nebyl.

„Nebylo to úplně ono. Chce to více tréninku, ovšem jen o skákání tenhle klip není. Písnička je o lásce, o citovém vztahu, kdy po vzplanutí postupně přijde pád. A ten jsem, dokonce několikrát, zvládl na trampolíně dokonale,“ dodal s úsměvem Marek Ztracený.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 9. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.