(Zdroj: Herminapress.cz) 4x FOTO

Paluba lodi BigMedia byla v obležení fanoušků Karla Gotta. Autogramiáda bude mít pro velký zájem nejspíš repete

Pouhých deset dní od otevření expozice GOTT, MY LIFE se ukazuje, že o výstavu je obrovský zájem. Ten ještě neuvěřitelným způsobem umocnila autogramiáda Karla Gotta, kterou především pro návštěvníky výstavy připravili pořadatelé výstavy společně s Karlem Gottem. Ten během téměř tří hodin rozdal v neděli odpoledne na lodi BigMedia bezmála tisícovku podpisů. 

Jednou z nejmladších fanynek, které až před Karla Gotta doputovaly v náručí svých maminek, je teprve pět měsíců stará Marie. Za doprovodu Karlových písní přišla na svět, což je o to větší raritou, že její maminka je z Brazílie. Maminka malé Marie však nebyla jedinou zahraniční účastnicí, na pražskou náplavku dorazili nejenom fanoušci ze všech koutů České republiky, ale i ze sousedních států, jakými jsou Německo, Slovensko či Rakousko, ale třeba i ze vzdáleného Kyrgyzstánu, Afghánistánu nebo Mexika. 

Mezi neobvyklé předměty, které Karel Gott podepsal, se zařadil například mobilní telefon, dámské kabelky či skateboard. 

Lodní paluba chvílemi praskala ve švech, ale návštěvníky výstavy trpělivě čekající ve frontách osvěžilo občerstvení, které jim pořadatelé s ohledem na teplé a slunečné počasí rozdávali. 

Ačkoliv bylo původně avizováno, že autogramiáda potrvá pouze do 18 hodin, Karel Gott nechtěl v ohlášený čas odejít a zklamat své fanoušky, na které by se nedostalo. Proto jim věnoval ještě další téměř hodinu. 

A pozitivní zpráva pro všechny obdivovatele Karla Gotta, kteří se dnešní autogramiády nemohli zúčastnit, je, že v průběhu výstavy se pravděpodobně uskuteční ještě jedna. O jejím termínu budou organizátoři včas informovat. Doporučujeme sledovat webové stránky výstavy  nebo facebookové profily jak výstavy, tak i Karla Gotta. 

Výstavu najdou zájemci na lodi BigMedia kotvící na náplavce na Rašínově nábřeží pod Vyšehradem. Otevřena je každá den od pondělí do neděle od 10 až do 20 hodin.  

Výstavu pořádá Nadační fond Richarda Fuxy ve spolupráci s Národním muzeem. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 6. 2017 00:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín